Ogłoszenie


#1 2008-10-26 12:07:39

Maatis

Ekspert

Zarejestrowany: 2008-10-24
Posty: 121
Punktów :   

Tristan w West Hamie

West Ham United podpisał umowę z byłą hiszpańską gwiazdą - Diego Tristanem. Angielski klub za transfer nie zapłacił ani jednego funta, gdyż nowy nabytek był wolnym zawodnikiem.
Poprzednim klubem Tristana było włoskie Livorno, w którym to nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Nic więc dziwnego, że włodarze tego klubu postanowili pożegnać się z weteranem pod koniec poprzedniego sezonu.
Hiszpan od dłuższego czasu przebywał na testach w West Ham. Miał nawet być po słowie z Jackiem Bednarzem w sprawie transferu do Wisły Kraków, do finalizacji którego brakowało podpisu obu stron. Wszystko skończyło się jednak na wzajemnych obelgach.
Diego Tristan stał się pierwszym nabytkiem nowego trenera zespołu z Wschodniego Londynu, Gianfranco Zoli.

„Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, że mogę grać tutaj, w West Ham. To jest wielki klub, to jest wielkie miasto.” - oznajmia Hiszpan.
„Chcę pokazać fanom, że jestem w stanie zdobywać bramki i pomóc tym samym drużynie w dojściu na szczyt tabeli w lidze.”

http://www.4thegame.com/media/00/02/88/Diego_Tristan.jpg

Offline

 
if (hours>12){ dn="PM" hours=hours-12 } if (hours==0) hours=12 if (minutes<=9) minutes="0"+minutes if (seconds<=9) seconds="0"+seconds //change font size here to your desire myclock="Bieżący czas:
"+hours+":"+minutes+":" +seconds+" "+dn+"
" if (document.layers){ document.layers.liveclock.document.write(myclock) document.layers.liveclock.document.close() } else if (document.all) liveclock.innerHTML=myclock setTimeout("show5()",1000) }

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltorby papierowe z nadrukiem