Ogłoszenie


#1 2008-12-11 16:01:01

Maatis

Ekspert

Zarejestrowany: 2008-10-24
Posty: 121
Punktów :   

Hiberbrand w Hoff-kach

Timo Hildebrand już w styczniu wzmocni skład lidera Bundesligi - TSG 1899 Hoffenheim. Niemiecki bramkarz podpisał kontrakt, który obowiązywał będzie do końca 2010 roku. Rewelacyjny beniaminek za piłkarza nie zapłaci ani euro, gdyż przechodzi on na zasadzie wolnego transferu.
"Jestem przekonany, że Timo powróci do formy, jaką prezentował jeszcze w VFB Stuttgart. Będziemy starali się mu w tym pomóc" - nie krył satysfakcji z nowego nabytku szkoleniowiec Hoffenheim, Ralf Rangnick.
Sam piłkarz cieszy się, że wreszcie będzie miał szansę na regularne występy: "W Hoffenheim otwieram nowy etap mojej kariery. Sposób prowadzenia tego klubu przekonał mnie do transferu. Śledziłem spotkania z udziałem TSG w telewizji i wiem, że gra się tu w piłkę nożną na bardzo wysokim poziomie".
29-letnim Hildebrandem zainteresowanych było wiele klubów z całej Europy, ten jednak po nieudanych hiszpańskich wojażach zdecydował się na powrót do ojczyzny.

Żrudło: www.transfery.info
http://www.igol.pl/images/articles/timohildebrand.jpg

Offline

 
if (hours>12){ dn="PM" hours=hours-12 } if (hours==0) hours=12 if (minutes<=9) minutes="0"+minutes if (seconds<=9) seconds="0"+seconds //change font size here to your desire myclock="Bieżący czas:
"+hours+":"+minutes+":" +seconds+" "+dn+"
" if (document.layers){ document.layers.liveclock.document.write(myclock) document.layers.liveclock.document.close() } else if (document.all) liveclock.innerHTML=myclock setTimeout("show5()",1000) }

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltorby papierowe z nadrukiem